Уряд Британії перейнявся самотністю
Загрузка плеера...

В уряді Великої Британії з’явився міністр зі справ самотності. Прем’єр країни Тереза Мей вже призначила на посаду заступника міністра з питань спорту та громадянського суспільства Трейсі Крауч.

Найближчим часом уряд країни планує розробити комплексну програму, яка допоможе британцям позбутися соціальної ізольованості. Водночас, Управління національної статистики обіцяє посприяти у розробці методу вимірювання самотності.

Також у планах – створити фонд, щоб кабмін і благодійні організації могли знайти інноваційні шляхи вирішення цієї проблеми у всіх вікових групах і спільнотах.

Британські журналісти зазначають, що посада з’явилася за рекомендацією парламентської комісії з питань боротьби з самотністю.

Згідно з інформацією Червоного Хреста, понад дев'ять мільйонів жителів Об’єднаного Королівства завжди або часто почуваються нікому не потрібними.

Зокрема, страждають 85% молодих людей з обмеженими можливостями. Окрім того, за статистикою близько 200 тисяч людей похилого віку не розмовляли з друзями або родичами більше місяця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram