Одеським горе-медикам світить до 15 років
Загрузка плеера...

В Одесі відкрили кримінальне провадження проти лікарів швидкої допомоги, через яких загинула людина. Медики були п'яними на роботі. Крім того, правоохоронці склали кілька протоколів про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство, розпивання алкогольних напоїв на виробництві).

Ввечері 16 січня поліція знайшла біля Одеського вокзалу напівголого чоловіка з розладом мови, що перебував у неадекватному стані. Копи викликали швидку. Карета з'явилась на виклик, проте медики не стали виходити з машини, і правоохоронцям довелось самостійно робити масаж серця і штучне дихання чоловікові. Коли ж медики все ж вийшли з автомобіля, вони лише констатували смерть людини. У поліції стверджують, що лікарі штовхались і нецензурно лаялись. Щоб заспокоїти їх, довелося застосувати кайданки. Тест на вміст алкоголю підтвердив, що працівники швидкої були п'яними.

Радник голови обласного управління Національної поліції Руслан Форостяк заявив, що це перший випадок в історії сучасної України, коли поліцейським довелося затримати бригаду швидкої.

У департаменті охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації повідомили, що після службового розслідування звільнили лікаря, фельдшера та завідувачку підстанції швидкої допомоги. Проти горе-медиків порушили справу за фактом умисного вбивства. Крім того, лікарям інкримінують ненадання допомоги хворому медичним працівником. Покарання передбачає до 15 років позбавлення волі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram