Головні події 17-18 січня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 17-го до ранку 18 січня 2018 року:

Румунський уряд уперше очолить жінка

Прем'єр-міністром Румунії стане депутат Європарламенту Віоріки Денчіле. Відповідний наказ підписав президент країни Клаус Йоганніс.

Після відкликання попереднього прем'єра Міхая Тудосе, глава держави зважив усі "за" і "проти", і дав другий шанс Соціал-демократичній партії.

Декларування для активістів скасують

Transparency International провели зустріч із Президентом. Петро Порошенко підтримав скасування декларування для антикорупційних активістів.

Натомість ГО будуть вимушені здійснювати ширше звітування перед владою. Незабаром буде вирішуватися чи то будуть парламентські дискусії, чи щось інше.

США додатково захистять вибори

У Штатах представили законопроект з "потужним меседжем" та "серйозними наслідками" для країн, що намагатимуться втрутитися у виборчі процеси в США.

Мотивом такого кроку стали хакерські втручання Росії у вибори-2016. Законодавці стверджують, що наслідки можливих нападів будуть дуже суворими.

Українці збільшили гривневі депозити

За 2017 рік в Україні на 19,4% збільшилося депозитів у національній валюті, а банки, своєю чергою, активізували кредитування.

Цьому сприяло поступове покращення фінансового стану бізнесу, зростання номінальних доходів населення і зниження вартості кредитів.

Українська економіка може зрости

Світовий банк запевняє, українська економіка може зрости, якщо провести 2 реформи: земельну й антикорупційну. СБ переконаний, що Україна має потенціал.

Експерти й аналітики впевнені, що на ріст економіки впливає геополітична напруженість у регіоні й інтенсивність збройного конфлікту на Донбасі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram