Більшість киян не довіряють вакцинації, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Останнім часом перед українцями постає питання: чи варто вакцинуватися? При тому, що нині панують епідемії. Приміром, кору. Та чи всі довіряють українській медицині? І хто обирає вакцинацію, а хто відмовляється від неї?

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці. І запитали: "Чи довіряєте Ви вакцинації при нинішньому керівництві МОЗ?"

І ось які відповіді ми отримали.

Світлана, жителька Києва:

"Моя дитина не вакцинована і я не буду вакцинувати, тому що я не довіряю вакцині, особисто завезеній. Хотілося б мати щось перевірене, щоб хтось мене гарно проконсультував, показав усі сертифікати, я б залюбки вакцинувала свою дитину".

Ольга, жителька Києва:

"Треба ставитися до цього дуже серйозно, перевірити дитину, здати аналізи, перевірити яка вакцина. Моя дитина вакцинована".

Наталя, жителька Києва:

"Треба вакцинуватись обов’язково. Всі щеплення, всі вакцини, які були придумані від хвороб, від яких гинули тисячами, не новомодні всякі парагрипи, грипи – від них треба вакцинуватись. Моя дитина вакцинована з пологового будинку".

Анатолій, житель Києва:

"Довіри до такої системи, яка не зрозуміла громадянам немає. Тому і довіра до вакцинації, як до системи, буде падати. Поки громадяни не почують абсолютно зрозумілу і чітку логіку перебудови медичної реформи, в тому числі і питання вакцинації".

Сергій, житель Києва:

"Вакцинація необхідна для кожного громадянина. Ще при соціалізму був лозунг "Здоров’я кожного – багатство всіх". Ми суворо дотримуємось цього лозунгу. Адже якщо ми будемо здорові, то й суспільство наше буде здорове".

Ольга та Юрій, жителі Києва:

"Міністерству не довіряємо, що воно робить – не знаємо, а вакцинація потрібна".

Василь Петрович, житель Києва:

"Если учесть, что часть медпрепаратов сфальсифицированы, то нормальный человек не может доверять".

Ірина, жителька Києва:

"Я знаю, що багато вакцин індійського походження, а я не довіряю цій країні. А європейського треба шукати у платних клініках. Просто у мене маленька дитина і я знаю, що це дуже нагальна потреба і я не довіряю. Тому що ніхто відповідальності на себе не бере. І я сьогодні чула, що лікарі перед тим, як вакцинувати дитину, беруть підписку у батьків, що ті беруть на себе відповідальність. Це чутки, але я думаю, що чутки теж підстави мають. Тому я маю всі підстави не довіряти сучасній медицині щодо вакцинації".

Альона, журналіст:

"Кожен вирішує сам, вакцинуватись йому чи ні. Однак варто пам’ятати, що здоров’я за гроші не купиш. І треба дбати про себе та своїх близьких. Прикро лиш, що українська влада, у тому числі й Міністерство охорони здоров’я, не переймається долею простих українців".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram