Аваков не хоче бачити Манька на держслужбі
Загрузка плеера...

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що він проти призначення Валентина Манька на посаду голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО. Про це він повідомив під час засідання уряду.

Аваков стверджує, що він із преси дізнався про прийняття комісією рішення погодити кандидатуру уповноваженого у справах ветеранів АТО. Міністр сказав, що категорично протестує проти Манька і запропонував провести новий конкурс.

Зі свого боку прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що перед тим, як призначати Манька на посаду, останній муситиме пройти спеціальну перевірку, у тому числі в МВС. Якщо будуть заперечення, то Гройсман обіцяв поставити крапку.

Аваков звернув увагу на те, що Манько був у розшуку і переконує, що призначення цієї людини на посаду є дескредитацією державної влади.

Крім того, що атовець був у розшуці, з'явилая цікава інформація про його заборгованості. На своїй сторінці у Facebook сестра українського політика Геннадія Корбана Вікторія Корбан написала, що Валентин Манько не повернув їй борг у розмірі 10 тисяч доларів. За її словами, така сума потрібна була для збільшення грудей дружині Манька.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram