Івано-Франківська міськрада засоромилася логотипу
Загрузка плеера...

Міськрада Івано-Франківська відмовилась затверджувати логотип міста після того, як зображення висміяли у соцмережах. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на заступника міського голови.

У грудні влада Івано-франківська розмістила на своєму сайті вісім графічних зображень, запропонувавши жителям проголосувати за найкращу айдентику. Голосування тривало один місяць. Зрештою найкращою визнали емблему, на якій міський краєвид окреслює одна жовта лінія. Під контурами ратуші і кількох сусідніх будівель на логотипі зображено герб міста. Ця робота набрала 419 з понад тисячі голосів.

Втім, користувачам соцмереж айдентика не сподобалась. Люди заявили про несмак і провінційність, а деяким лого нагадало "золоті куполи". На знак обурення навіть відредагували статтю у Вікіпедії, де йдеться про логотип Івано-Франківська. У тексті відзначили, що користувачі, які проголосували за нову айдентику, були позбавлені зору і опирались лише на аудіальний опис логотипу.

Зрештою, міська влада заявила, що емблему не буде визнано у якості офіційного логотипа. У міськраді також пообіцяли, що залучать до створення айдентики спеціалістів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram