Макрон заявив, що у Франції не буде "джунглів"
Загрузка плеера...

Франція хоче змінити угоду з Лондоном про прикордонний контроль для біженців. Йдеться про мігрантів, які намагаються потрапити до Великобританії через тунель під Ла-Маншем. Зараз контроль здійснюють французькі прикордонники у місті Кале. У Парижі вважають, що британські правоохоронці повинні активніше допомагати французьким колегам у боротьбі з нелегальним перетином кордону.

Про проблему згадав президент Франції Еммануель Макрон під час візиту до Кале. Кілька років тому тут виник стихійний табір біженців, відомий як "Джунглі". Поблизу міста оселились близько десяти тисяч вихідців з країн Північної Африки і Близького Сходу. Жителі Кале неодноразово влаштовували протести, адже через неконтрольоване поселення погіршилась криміногенна ситуація. Два роки тому влада спробувала розчистити територію, це призвело до конфліктів між мігрантами та правоохоронцями. Зрештою, наприкінці 2016 року уряд вивіз усіх біженців з цієї території. Втім, мігранти знову потягнулись у Кале, аби перетнути Ла-Манш. Зараз у місті перебуває кілька сотень нелегалів. Тут залишаються також ті, кому Великобританія відмовляє у в'їзді.

Еммануель Макрон вважає, що Лондон, який зацікавлений у вирішенні проблеми, має виділяти більше коштів на розвиток французького міста. Президент пообіцяв французам, що на території країни більше не з'являтимуться стихійні табори.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram