Сирійцям заважають іноземні військові
Загрузка плеера...

Вирішенню конфлікту у Сирії заважають військові з інших країн. Таку думку висловив генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніо Гуттереш. Очільник ООН вважає, що сирійцям було б простіше вирішити свої проблеми, якби кількість іноземного контингенту в країні була меншою.

Таким чином Гуттереш відреагував на плани антитерористичної коаліції щодо створення на базі курдських формувань "сил охорони кордону". З відповідною ініціативою виступили Сполучені штати, які очолюють міжнародну коаліцію по боротьбі з "Ісламською державою". Проект викликав обурення у Туреччині. Анкара стверджує, що курдські формування у Сирії пов'язані з Робочою партією Курдистану, яка діє на території Туреччини. Цю організацію вважають забороненою. Турецькі дипломати звинуватили Вашингтон у підтримці тероризму і заявили, що готують операцію на північному заході Сирії.

Тим часом в країні не вщухають і внутрішні протистояння. Урядові війська розпочали наступ на західні провінції Ідліб, Хама і Алеппо, які контролюють опозиційні сили. В Ідлібі було зафіксовано кілька атак авіації. Інформації про постраждалих наразі немає.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram