Екс-нардеп вийшов із СІЗО за 3 млн грн
Загрузка плеера...

Колишній нардеп, директор Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України Орест Фурдичко сплатив заставу в 3 млн грн і вийшов зі слідчого ізолятору. Інформацію офіційно підтвердили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі у вівторок, 16 січня. Оплату ж було здійснено ще на початку цього року.

Також заставу в 1 млн грн сплатив ще один підозрюваний у цій справі – екс-директор "Сател Українка".

Раніше повідомлялось, що 15 січня київський суд із другої спроби відсторонив Ореста Фурдичка від посади очільника Інституту агроекології і природокористування НААН на два місяці.

Нагадаємо, що 30 грудня 2017 року колишнього голову Львівської облради Ореста Фурдичка "спіймали" на хабарі. Попередньо змовившись із екс-керівником "Сател Українка", він нібито вимагав у засновника компанії 500 тис. доларів. За цю суму Фурдичко обіцяв не розривати договір щодо будівництва житлового комплексу на земельній ділянці Інституту.

Затримали посадовця після передачі першої частини, а саме 300 тис. доларів. Фурдичку та його спільнику обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під заставу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram