МОН внесло правки до процесу реєстрації на ЗНО
Загрузка плеера...

Міністерство освіти й науки України, на чолі із міністром Лілією Гриневич, оприлюднило зміни в процесі реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року.

Внесення правок було зумовлене узгодженням Порядку з чинним законодавством, а також у зв’язку із запровадженням з 2018 року проведення ДПА у формі ЗНО з української мови для учнів, слухачів і студентів, які цьогоріч мають отримати атестати про повну загальну середню освіту.

Усі, хто будуть реєструватися на зовнішнє оцінювання, повинні подати пакет реєстраційних документів до своїх навчальних закладів. Звідти зібрані папери передадуть до відповідних регіональних центрів. Уже після проходження ЗНО сертифікати будуть надіслані в індивідуальних конвертах на адресу навчальних закладів. Випускникам минулих років сертифікати надсилатимуть на адресу попередньої реєстрації.

Однією зі змін є відміна можливості подачі копії свідоцтва про народження замість копії паспорта під час реєстрації на ЗНО. Зміни відбулися відповідно до вимог чинного законодавства, яке передбачає видачу паспортів особам, яким виповнилося 14 років.

Внесена також зміна і до періодів реєстрації. Якщо у людини є поважна причина, через яку вона не пройшла реєстрацію в основному турі, то це не біда. Впроваджено додатковий період із 3 до 21 травня, аби особи подали пакет документів. Проте останні зможуть обрати лише ті предмети, результат яких їм буде зарахований як оцінка ДПА.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram