Європа вважає Україну тільки частково вільною
Загрузка плеера...

Міжнародна правозахисна організація Freedom House у своєму звіті "Свобода у світі 2018" зарахувала Україну до категорії частково вільних держав. За рівнем політичних прав і громадської свободи ми отримали три бали з семи. Причому 7 – найгірший результат.

За словами експертів правозахисної організації, їх рішення пояснюється впливом декількох факторів. Серед них правління екс-президента Віктора Януковича, ситуація навколо Криму та Донбасу, процвітання на території нашої держави корупції.

Спеціалісти Freedom House вважають, що ситуація з корупцією погіршилася після початку відкритого протистояння Національного антикорупційного бюро України з з іншими правоохоронними органами, а також після зняття глави парламентського антикорупційного комітету з посади.

Не забувають у Європі й про те, що у нас досі немає антикорупційного суду. Він, на думку закордонних експертів, є рушійною силою в боротьбі з хабарництвом.

Окрім того, в організації схвильовані становищем вітчизняних журналістів. Адже на українські ЗМІ постійно чиниться політичний тиск, зафіксовані випадки насильства і переслідувань.

Раніше повідомлялося, що правозахисна організація Freedom House розмістила Україну на 18 місце з 29 посткомуністичних країн за рівнем свободи й назвала її частково вільною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram