ГПУ не віддає документи щодо Княжичів
Загрузка плеера...

Дії Національної поліції під час службового розслідування у Княжичах визнано протиправними. Про це повідомили у Окружному адміністративному суді Києва.

Служителі Феміди опублікували заяву з поясненням рішення щодо поновлення на посаді Леоніда Куряти, якого відсторонили від роботи після проведення службової перевірки. Чоловік очолював управління карного розшуку поліції Києва.

У суді повідомили, що Національна поліція не надала матеріали службового розслідування. Виявилось, що у копів вилучили документи і направили їх до Генеральної прокуратури. Втім, коли служителі Феміди звернулись до ГПУ, прокурори заявили, що не можуть видати жодного з екземплярів документів. У Генпрокуратурі пояснили, що у них відсутні технічні можливості для виготовлення копій.

Крім того, прокурори вирішили, що під час розгляду справи у суді можуть порушити таємницю слідства. Зрештою, судді не змогли отримати жодних документів окрім тих, які надав позивач. Наказ головного управління Нацполіції про звільнення Леоніда Куряти було скасовано.

Нагадаємо, за результатами службової перевірки з Нацполіції звільнили сім офіцерів, які обіймали керівні посади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram