Пучдемона викидають з політичного життя Каталонії
Загрузка плеера...

Прихильники колишнього лідера каталонського уряду Карлеса Пучдемона заробляли на корупційних оборудках. До такого висновку прийшли судді провінційного суду Барселони. Тут ухвалили рішення про те, що партія Пучдемона має відшкодувати гроші, одержані злочинним шляхом.

Партія "Демократична конвергенція Каталонії" впродовж десяти років (з 1999 по 2009) надавала замовлення будівельній компанії Ferrovial. Натомість підприємство через треті структури передавало відкати своїм політичним покровителям. Наприклад, компанія робила пожертву палацу музики, а вже ця установа перераховувала частину грошей на рахунки політиків. Слідчі підрахували, що таким чином у Пучдемона "заробили" понад 6,5 млн євро. Дев'ять років тому стало відомо про причетність політиків до оборудок, і для уникненні скандалу партію "Демократична конвергенція Каталонії" перейменували у "Демократичну європейську каталонську партію".

Тим часом сам Пучдемон раніше заявляв, що готовий знову очолити уряд Каталонії, адже його прибічники перемогли на парламентських виборах. Прийняти присягу політик збирався через Skype. Втім, у Мадриді заявили, що не будуть поновлювати автономію регіону, якщо політики підтримають Пучдемона.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram