Уряд хоче перевести ФОПи на платіжні термінали
Загрузка плеера...

Кабінет Міністрів хоче, щоб усі підприємці перейшли на безготівкові розрахунки. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі розробили проект постанови про затвердження вимог до суб’єктів господарювання. Проект пов'язаний із прийомом електронних платежів.

Документ передбачає, що всі суб'єкти господарювання повинні встановити платіжні термінали. Це стосується також фізичних осіб-підприємців. У Мінекономрозвитку хочуть, щоб перехід розпочався вже влітку. Напрацьований у міністерстві документ передбачає, що у липні встановити термінали повинні усі сільськогосподарські підприємства. З початку 2019 року облаштувати сервіс для безготівкового розрахунку повинні підприємства і заклади, що займають площу понад 20 кв. м, а ще через півроку впровадити зміни мають і невеликі заклади. Підприємства, що займаються роздрібною торгівлею, матимуть час до 2020 року.

Загалом зміни мають вплинути на 183 тис. суб'єктів господарювання. За попередніми розрахунками, на встановлення одного терміналу підприємцям треба буде витратити понад 6 тисяч гривень.

Таким чином урядовці хочуть пожвавити обіг грошей. У Кабміні зазначили, що збільшення безготівкових розрахунків має наблизити українську економіку до європейських стандартів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram