Полторак заборонив собі роздавати стволи цивільним
Загрузка плеера...

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про обмеження права нагороджувати зброєю цивільних осіб. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться про вогнепальну та холодну зброю. Відтепер ними зможуть нагороджувати тільки військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур. А також тих, хто був звільнений у відставку або запас з правом носіння військової форми.

За наказом Полторака, такі нагороди кожна особа зможе отримати тільки один раз. На думку міністра, таке рішення дозволить удосконалити нормативно-правову базу з питань нагороджень та визначити чітке коло осіб, яким можна вручити цю відзнаку.

Як відомо, на початку минулого року нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко заявив, що Полторак і Аваков роздали багато нагородної зброї. Її вручили і людям, які ніяк не стосуються силових структур.

Водночас, голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін зазначив, що в Україні депутатам і чиновникам незаконним шляхом видали приблизно 40–50 тис. одиниць нагородної зброї.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram