В Україні контрабанду почнуть карати
Загрузка плеера...

В Україні хочуть ввести кримінальну відповідальність за контрабанду. Підтвердженням цього є заява Президента України Петра Порошенка у відповідь на запит бізнесу про готовність розробити відповідний законопроект.

За словами Гаранта Конституції, "якщо бізнес говорить і доручає уряду, парламенту введення кримінальної відповідальності за контрабанду", то Порошенко готовий працювати над цим.

Водночас прем'єр-міністр Володимир Гройсман додав, що саме боротьба із незаконним переміщенням товарів через кордон є одним із ключових завдань уряду. Також чиновник наголосив на причетності правоохоронців до організації злочинності: вони часто покривають контрабандистів.

На думку прем'єра, боротьбу з контрабандою потрібно продовжувати, адже вона є елементом захисту сумлінного бізнесу.

Варто зауважити, що у 2016 році Володимир Гройсман обіцяв реформувати митницю відповідно до вимог бізнесу і рекомендацій міжнародних фінансових організацій. Проте так нічого і не відбулося.

Менше року тому уряд передумав реформувати митницю, а разом і податкову систему. На засіданні Кабінету Міністрів скасували постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби і митних органів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram