У Києві відкрили 20 пунктів обігріву
Загрузка плеера...

У зв’язку із похолоданням у столиці запрацювали 20 пунктів обігріву. Про це заявили на сайті Київської міської державної адміністрації.

Пункти розгорнули в кожному районі. В основному, на базі територіальних центрів соціального обслуговування. Тепер люди без постійного місця проживання можуть зігрітися, випити чаю та у разі необхідності отримати першу медичну допомогу.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, у Шевченківському, Солом’янському та Дарницькому районах працює соціальний патруль. Це мобільна бригада, яка щоденно забезпечує їжею в середньому 200 людей. А також, постачає безхатченкам одяг із банку одягу киян. Патрулювання здійснюється з 1 грудня 2017 року до 31 березня 2018-го.

У разі зниження температури до -30оС у КМДА обіцяють збільшити кількість пунктів до 50. За потреби планують розгорнути і додаткові ліжка у Будинку соціального піклування та у Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання.

Нагадаємо, синоптики прогнозують похолодання до -25 градусів у кінці січня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram