Суд задовольнив апеляцію САП щодо екстрадиції Онищенка
Загрузка плеера...

Апеляційний суд Києва скасував ухвалу Солом’янського районного суду про незаконність дій детектива НАБУ при підготовці запиту на екстрадицію нардепа Олександра Онищенка.

Нагадаємо, відповідне рішення суд першої інстанції (Солом’янський райсуд) ухвалив 5 грудня. Тоді Феміда визнала незаконними дії детектива НАБУ, пов'язані з підготовкою запиту про екстрадицію, але сам запит не скасували.

Як відомо, Іспанія вже почала процедуру екстрадиції українського нардепа Олександра Онищенка. Іспанська Феміда зобов'язала його щомісяця з'являтися до суду.

Нагадаємо, 18 грудня Солом’янський суд дозволив проводити заочне розслідування щодо депутата Олександра Онищенка. За версією слідства, він організував "газові схеми" для перепродажу купленого у державних компаній блакитного палива своїм же фірмам за заниженими цінами. В результаті державі було завдано збитків на більш ніж 3 млрд гривень. Сам Онищенко всі звинувачення на свою адресу відкидає, а справу, фігурантом якої він є, називає політично заангажованою.

З України Онищенко втік та наразі перебуває в розшуку, хоча Інтерпол оголошувати українського нардепа в міжнародний розшук відмовився.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram