Поліція перенесла допит через фарс Філімоненка
Загрузка плеера...

Поліція знову взялась за голову Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. В організації повідомили, що правоохоронці вирішили викликати Шабуніна на допит.

Йдеться про справу щодо побиття блогера Всеволода Філімоненка. Інцидент трапився влітку. Тоді Філімоненко довів до сліз колегу Шабуніна, і у відповідь той вдарив блогера в обличчя. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження. Спершу керівнику ЦПК оголосили про підозру у побитті журналіста, проте згодом справу перекваліфікували на "нанесення травм середнього ступеня тяжкості". Сам Шабунін заявив, що вважає Філімоненка не журналістом, а провокатором.

У Центрі протидії корупції повідомили, що після свят правоохоронці вирішили провести одночасний допит Шабуніна і Філімоненка. Ініціатором цього став блогер, який намагається довести, що він діяв як журналіст. Проте, як стверджують у ЦПК, допит не відбувся через поведінку самого ж таки Філімоненка. Чоловік прийшов до поліцейського відділку з групою підтримки і почав роздавати там шоколадки. В ЦПК стверджують, що через фарс допит скасували. Тим часом сам Філімоненко заявив, що просто хотів пригостити шоколадом свого опонента.

У Центрі протидії корупції вважають справу замовною. Тут наголошують на деяких неточностях. Зокрема, на відео видно, що Шабунін вдарив Філімоненка по правій половині обличчя, а ушкодження експертиза зафіксувала на лівій. Крім того, блогер, який поскаржився на струс мозку, через певний час після інциденту підбіг до Шабуніна і бризнув йому в обличчя балончиком. Активісти вважають, що силовики використовують цю справу для того, щоб тиснути на борців з корупцією.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram