Головні події 15-16 січня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 15-го до ранку 16 січня 2018 року:

МВФ вимагає новий законопроект

У МВФ заявили, що "президентський" законопроект про Вищий антикорупційний суд порушує зобов’язання України перед міжнародними партнерами.

Фонд може допомогти внести до проекту закону правки, що відповідатимуть зобов’язанням України та рекомендаціям Венеційської комісії.

У Румунії відкликали другого прем'єра

Соціал-демократична партія Румунії відкликала вже другого за півроку прем'єр-міністра Міхая Тудосе. Його наступником може стати віце-прем'єр.

Про причини такого рішення не повідомляється. СДП планує провести брифінг за підсумками засідання виконкому партії.

У Миколаєві затримали депутата міськради

У Миколаєві затримали заступника керівника фракції "Опозиційний блок" та його поплічників за підозрою у розкраданні бюджетних коштів.

Юрій Луценко повідомив, що злочинне угруповання діяло із 2016. Зловмисники погоріли, коли передавали 250 тис. грн співробітнику прокуратури

Марченка залишили на посаді

У Харкові суд відхилив скаргу прокурора і залишив на посаді підозрюваного у злочині заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка.

Постанова слідчого судді про відмову в задоволенні клопотання прокурора про відсторонення Марченка з посади залишилася без змін.

Міжнародний аеропорт у Тріполі атакували

У столиці Лівії бойовики напали на міжнародний аеропорт, у результаті чого загинуло щонайменше 20 осіб, близько 60 осіб – поранені.

Напад здійснили, аби влаштувати втечу бойовиків із в'язниці поблизу аеропорту. У ній близько 2500 ув'язнених за тероризм і членство в ІД.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram