У Миколаєві пов'язали депутата з "Опоблоку"
Загрузка плеера...

У Миколаєві викрили злочинну організацію, якою керував депутат міської ради. Це 50-річний опоблоківець Ігор Копійка, заступник голови фракції. Разом з поплічниками він займався розкраданням бюджетних коштів.

До складу організованого злочинного угруповання входили також син депутата, його помічник та двоє підприємців, які працювали у житлово-комунальній сфері. Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що учасники злочинної організації виводили гроші з міського бюджету впродовж 2016-2017 років. Наприкінці минулого року зловмисники вирішили відкупитись від правоохоронців і дати хабара місцевому прокурору. За лояльність силовиків опоблоківець Копійка вирішив заплатити 250 тис. грн.

Співробітник прокуратури заздалегідь повідомив керівництво про заплановану передачу грошей. Було затримано п'ять осіб. Генпрокурор завершив свій пост у Facebook словами "Нехай їм насниться мультик".

Нагадаємо, у серпні силовики провели масштабну спецоперацію у Миколаєві. Тоді було затримано "Мультика" – кримінального авторитета Михайла Титова, який контролював роботу депутатів з "Опозиційного блоку". Йому інкримінують створення злочинної організації, рейдерство, викрадення та привласнення майна.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram