Атомники не хочуть коритися Кабміну
Загрузка плеера...

У Кабінеті Міністрів хочуть напряму керувати національною атомною енергогенеруючою корпорацією "Енергоатом". Відповідну інформацію поширили ЗМІ з посиланням на проект урядового розпорядження.

Зараз держпідприємство підпорядковується Міністерству енергетики та вугільної промисловості. Медійники повідомляють, що саме це відомство стало ініціатором змін. Проект розпорядження про передачу активів держпідприємства уже розробили.

Раптові зміни обурили працівників атомної енергетики. Представники профспілки заявили, що проект не відповідає ані законодавству України, ані зобов'язанням Києва щодо реалізації міжнародних програм на об'єктах атомної енергетики.

Атомпрофспілка звернулась до урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності. Працівники галузі вимагають відхилити розпорядження. Працівники атомної енергетики обіцяють звернутись до міжнародних організацій, якщо урядовці не відмовляться від своїх планів. Крім того, чиновників закликали винести питання про долю "Енергоатома" на всеукраїнський рівень.

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості поки не прокоментували ситуацію.

Держпідприємство "Енергоатом" контролює роботу усіх атомних електростанцій. Компанія забезпечує від 55% до 70% електроенергії в Україні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram