Черновецький покинув Грузію через Луценка
Загрузка плеера...

Колишній міський голова Києва Леонід Черновецький, як виявилось, виїхав з Грузії через генерального прокурора Юрія Луценка. Про це екс-мер української столиці заявив на своїй сторінці у Facebook.

Черновецький назвав Грузію найкрасивішою країною і пожалкував, що не може відвідати державу через "злочинне кримінальне переслідування" з боку голови ГПУ. Черновецький зазначив, що Луценко скоїв чимало злочинів поти українського народу і йому недовго залишилося "гуляти на волі".

Нагадаємо, п'ять років тому колишній голова Київської міської державної адміністрації виїхав з України і з того часу проживав в Аджарії. Черновецький отримав громадянство і навіть створив свою політичну партію "За щасливу Грузію". Ця сила взяла участь у парламентських виборах у 2016, пройти у другий тур Черновецький не зміг.

Українські правоохоронці підозрюють колишнього міського голову у махінаціях з земельними ділянками. Прокуратура подавала запит на його екстрадицію, проте у Тбілісі заявили, що не можуть екстрадувати громадянина Грузії. Черновецький перебував на посаді мера Києва впродовж 2006-2012 років. Де він перебуває зараз, політик не повідомив.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram