Деякі військові промишляють відкатами й хабарами
Загрузка плеера...

Спецслужбовці спіймали на хабарі заступника військового комісара одного з об’єднаних райвійськкоматів Харкова. Капітан обіцяв допомогти чоловіку призивного віку уникнути служби в армії.

Комісар погодився поставити у військовому квитку харків’янина штамп про непридатність. За свої послуги посадовець вимагав 700 доларів.

Правоохоронці затримали військовослужбовця в його робочому кабінеті під час отримання всієї суми неправомірної вигоди. За фактом отримання хабара відкрили кримінальне провадження. Затриманому повідомили про підозру у скоєнні злочину та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі триває слідство.

Водночас на Рівненщині на хабарі викрили старшого офіцера одного з районних військових комісаріатів. Майор вигадав схему відмивання грошей.

Комісаріат заключив договір із приватним підприємцем про перевезення резервістів та військовозобов’язаних. Акти виконаних робіт підписувалися, однак фактично послуги не надавали. Кошти ж, які перераховували за перевезення, старший офіцер планував забирати собі.

Правоохоронці затримали зловмисника під час отримання всієї суми хабара. Йому також оголошено про підозру. За фактом отримання неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram