Рада розпочне роботу з реінтеграції Донбасу
Загрузка плеера...

В останній пленарний тиждень сьомої сесії Верховна Рада розгляне у другому читанні так званий законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Законопроект досить об’ємний. 673 правки, з них 374 є відхиленими. Відповідно, тяжко передбачити, скільки займе розгляд цього законопроекту годин. Пропоную, щоб ми з нього розпочали засідання. А вже в ході обговорення будемо бачити, скільки займе це часу. По нашому досвіді попередніх розглядів, до обіду ми мали би вийти на прийняття рішення по цьому законопроекту".

Нагадаємо, у грудні минулого року парламент відклав ухвалення рішення з цього питання. За словами віце-спікера, Верховна Рада мала повернутися до нього, коли це буде "стратегічно вигідно Україні".

Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради України:

"Напередодні звільнення заручників ми дійсно дмухали на воду для того, щоб не зірвати цю важливу операцію. Хоча до останньої хвилини все знаходилося під дуже великим питанням".

Водночас Геращенко фактично анонсувала другу хвилю звільнення заручників. Але деталі віце-спікер не уточнила.

Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради України:

"У той же час зараз Президент ставить перед нами дуже чітку задачу, щоби розрив між першою і другою хвилею звільнення був невеликим. Ми пришвидшили і застосували всі можливі механізми і методи задля того, аби витягти з тюрем на окупованій території всіх заручників".

Нагадаємо, перший етап масштабного звільнення українських заручників відбувся 27 грудня. Українська сторона передала 233 особи, додому з окупованих територій повернулися 73 людини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram