Податківці перевірятимуть бізнес частіше
Загрузка плеера...

У 2018 підприємців перевірятимуть частіше, ніж у попередньому році. Про це повідомила Державна фіскальна служба України. У відомстві затвердили план-графік перевірок юридичних осіб – платників податків. Увагу податківців привернули 5,5 тисяч суб'єктів. Це на 400 тисяч більше, ніж минулого року.

Перевірятимуть підприємців, які задекларували більше 1,2 млрд грн доходів. Більшість цих компаній сплатили найменше податків серед представників своєї галузі. Йдеться про податки на прибуток та на додану вартість. Більше тисячі компаній внесли до декларацій від'ємні значення у категорії податку на прибуток. Загальна сума таких від'ємних доходів – більше 117 млн грн.

Крім того, кілька сотень підприємств були пов'язані з сумнівними юридичними структурами. Це ліквідовані або збанкрутілі компанії, а також контрагенти, що перебувають у розшуку. Понад 30 компаній проводили серйозні зовнішньоекономічні операції через офшорні компанії.

Податківці відзначили, що відтепер перевірку документів плануватимуть на рік, а не на квартал. Йдеться лише про планові інспекції. Минулого року внаслідок перевірок підприємців зобов'язали заплатити майже 27 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram