Українці починають бойкотувати АЗС
Загрузка плеера...

В Україні за останні 5 років ціни на автозаправних станціях зросли вдвічі, що робить поїздки на власному транспорті не надто вигідними. Аналітики стверджують, що прайс на АЗС України буде рости й надалі. Прогнозується, що бензин марки А-95 може сягнути 40 гривень за літр, а вартість дизельного палива - 38. Експерти попереджають, що цифри варіюватимуться залежно від курсу долара і ціни на нафту.

Небувале зростання цін на нафтопродукти обурило власників авто та спричинило чимало дискусій у соцмережах, де розпочалися запеклі суперечки та навіть челенджі. Кияни закликають усіх українців бойкотувати АЗС, як це кілька місяців тому зробили європейці. На думку останніх, такі дії змусять бензинових магнатів знизити розцінку пального.

За словами одного з ініціаторів акції Мирослава Гая, у Європі боротьба з цінами була проведена у вигляді акції "Не купуй паливо один день", проте вона провалилася. Натомість люди вчинили інакше: вони перестали купувати бензин і дизпаливо на заправках найбільшого виробника протягом двох місяців. До подібних дій кияни закликають й українців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram