Київські маршрутки здорожчали на 1-2 грн
Загрузка плеера...

У Києві черговий раз здорожчав проїзд у деяких маршрутних мікроавтобусах. Частина приватних перевізників підняла ціну проїзного квитка на 1-2 гривні. Водії маршруток запевнили, що здорожчання було вимушеним і пояснюється зростанням вартості палива та запчастин.

Так, із 5 до 6 гривень підвищилась ціна на проїзд у мікроавтобусі №201. Він з’єднує станцію метро "Шулявська" та Південну й Микільську Борщагівки. А також, №249, що курсує від станції метро "Лівобережна" до залізничної станції "Лівий берег".

7 гривень тепер коштує проїзд у 455-й маршрутці. Вона з’єднує Виноградар та до Севастопольську площу. До шести гривень зросла й вартість послуг 569-ї маршрутки сполученням "Лук’янівська" – ДСК-3 на Відрадному.

Раніше член Асоціації перевізників Києва Юрій Артеменко заявив, що проїзд у маршрутках Києва найближчим часом може зросли до 8-9 гривень через здорожчання палива. Із початку осені його ціна підвищилася приблизно на 14%.

Зростання цін на проїзд викликало обурення у більшості мешканців столиці. Люди стверджують, що і так ледь вистачає коштів на життя.

Деякі містяни здивовані, що інформацію набула розголосу тільки днями. За їх словами, ціни на проїзні квитки підняли ще декілька тижнів тому.

За чутками, найближчим часом здорожчає проїзд ще у декількох маршрутках Києва.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram