У Порошенка назвали "листи до ФСБ" низькопробними
Загрузка плеера...

В Адміністрації Президента назвали так звані "листи до ФСБ", нібито написані Президентом України, фейком і низькопробною підробкою.

Йдеться про матеріали, які оприлюднив грузинський телеканал "Руставі-2". Тут опублікували фотографії написаних від руки документів, у яких автор зобов'язується на час перебування на території Росії дотримуватись законів цієї держави та не діяти проти її інтересів. Внизу цих заяв стоїть підпис "П. Порошенко". У тексті зазначено, нібито Порошенко зустрічався з родичами своєї невістки – дружини сина Олексія. Лист датовано лютим 2007 року.

В Адміністрації Президента вказали на той факт, що старший син глави держави одружився лише у 2013 році, тож за 6 років до цього жодних "родичів" невістки Порошенко провідувати не міг. Знайомство Олексія і Юлії відбулось також значно пізніше – у 2011. У гаранта вважають, що так звані "листи" виготовили російські спецслужби, вони ж передали ці матеріали грузинському телеканалу.

У телекомпанії "Руставі-2" стверджують, що не сумніваються у достовірності документів. Тут пояснили, що одержали фотокопії від конфіденційного джерела.

Сам Президент України Петро Порошенко ще не давав особистого коментаря.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram