90% підземних комунікацій у Києві треба замінити
Загрузка плеера...

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що підземні комунікації столиці майже повністю потребують заміни. Йдеться про системи тепло- і водопостачання, а також про каналізацію.

Міський голова вважає, що до подальшої експлуатації непридатні 90% усіх труб. Загальна довжина підземних комунікацій становить понад 20 тис. км. Таким чином, столичним комунальникам треба замінити 18 тис. км труб. Віталій Кличко запевнив, що міська влада має намір вирішити проблему. Проте зараз покращити ситуацію досить складно, адже йдеться про значні фінансові витрати.

У Київській міській держадміністрації хочуть знайти інвестора, який допоможе замінити труби. До реалізації програми мають залучити також кошти з міського і державного бюджетів.

У КМДА не називають точних термінів, проте уточнюють, що у найближчі два роки чекати нових комунікацій точно не варто. Зараз лише розпочали створення концепції розвитку теплоенергетичного комплексу. Програма розрахована на 10 років.

Зазначимо, що зношені труби є основною причиною аварій і проривів. Раніше у "Київенерго" підрахували, що лише на тепломережах щодня відбувається в середньому 50 аварій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram