Через кір в Одесі навчатимуться дистанційно
Загрузка плеера...

У деяких одеських школах запровадять практику онлайн-уроків для дітей, яких із 22 січня не допустять до занять через відсутність щеплень від кору. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Зазначається, що відео занять розміщуватимуть у Facebook на сторінці міськради та на офіційному сайті департаменту.

Це будуть повноцінні уроки, де вчителі використовуватимуть усі необхідні наочні матеріали. Результати засвоєння учнями матеріалу дистанційного навчання перевірятимуть за допомогою тестів та контрольних робіт, які проводитимуть у спеціально виділених класах.

За словами Буйневич, нововведення є добровільним проектом, в якому захотіли взяти участь декілька шкіл.

Водночас батьки нещеплених дітей, які не згодні із рішенням не допускати до занять своїх чад, планують направити письмові скарги до держорганів у зв'язку із ситуацією, що склалася.

Раніше виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що у областях, де були спалахи хвороби, вакциновано майже 80% дітей, а також заборонено відвідувати дитсадки і школи без щеплення.

У Львові директор обласного лабораторного центру звернувся до Львівської держадміністрації із проханням заборонити нещепленим дітям відвідувати заняття.

Зазначимо, станом на 15 січня у Києві зареєстровано 87 випадків захворювання на кір. Серед хворих – 66 дітей до 17 років та 21 дорослий.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram