"Житомирськими ласощами" займеться Європейський суд
Загрузка плеера...

Проти України готують ще один позов до міжнародного суду через захоплення підприємства "Житомирські ласощі". Відстоювати свої права у Страсбурзі збирається бізнесмен Денис Долинський, співзасновник підприємства та член наглядової ради.

Долинський стверджує, що має фінансові претензії до державних чиновників, які відібрали його частку у компанії. Свої майнові права бізнесмен оцінив у 1 млн дол (без урахування статутного капіталу). Адвокати Долинського вимагатимуть також, щоб суд визнав право власності Ігоря Бойка, голови наглядової ради компанії.

Відзначимо, що сам Бойко ще рік тому подав позов до Міжнародного арбітражного суду у Гаазі. Українські правоохоронці підозрюють бізнесмена у розтраті 400 млн грн. На початку грудня суд обрав Бойку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

У 2015 році загострився конфлікт між компаніями "Житомирська кондитерська фабрика", яку очолював Бойко, та "Житомирські ласощі" під керівництвом Юрія Лещинського. Обидва підприємства сперечались через права на виробничі площі. У Бойка стверджують, що до захоплення підприємства причетні народний депутат Сергій Пашинський ("Народний фронт") та нинішній міністр юстиції Павло Петренко.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram