Депутат звинуватив голову облради в замаху
Загрузка плеера...

Депутату Сумської обласної ради від групи "За людей" Андрію Божку кинули в будинок коктейлі Молотова. Дві пляшки із запальною сумішшю влетіли в приміщення через вікно кухні.

Як розповів господар помешкання, зловмисники вчинили напад близько 4 години ранку.

Пожежу вдалося погасити власними силами. Збитки ще не підрахували. Депутат прямо пов’язує цей інцидент зі своєю діяльністю в обласній раді. При цьому прямо називає, хто міг бути замовником нападу.

Андрій Божко, депутат Сумської облради:

"Це голова Сумської облради Токар Володимир Миколайович. Чому я так вважаю? Тому, що на передостанній сесії він погрожував мені фізичною розправою за те, що я постійно критикую його роботу в частині невиконання регламенту роботи ради".

Слова Андрія Божка підтвердили деякі його колеги, котрі були свідками погроз. Водночас голова облради спочатку не коментував ситуацію. Пізніше він заявив, що до злочину не причетний, а заяви Божка є голослівними.

Володимир Токар, голова Сумської облради:

"Цей депутат останнім часом там, де дестабілізація, де людські протести. Вони збирають підписи за мою відставку. Він об’явив про це. Тому я думаю, що він сам це зробив у першу чергу. Може, щоб якимось чином зібрати проти мене підписи. Я не знаю".

Володимир Токар наголосив, що планує вирішувати справу у суді.

У поліції ж розповіли, що за фактом нападу на помешкання депутата відкрито кримінальне провадження. Наразі правоохоронці проводять досудове розслідування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram