В інтернеті зацікавилися правами Луценка
Загрузка плеера...

У мережі поповзли чутки, нібито Генеральний прокурор України Юрій Луценко має водійське посвідчення, у якому відкриті всі категорії. Ця інформація на сторінці українського автогонщика Олексія Мочанова викликала жваву дискусію, в якій "засвітився " і сам Луценко.

Зокрема, Мочанов прямо запитав у генпрокурора, чи справді той має водійське посвідчення, яке нібито отримав на свій день народження у 2005 році, відразу після того, як став міністром внутрішніх справ.

Луценко відповів, що ніколи не здавав на права і не сидів за кермом. Проте користувачі зауважили, що це не відповідь на питання, а просто гра словами. Адже на пряме питання генпрокурор так і не відповів.

Усі наступні спроби відомого автогонщика та учасників дискусії "достукатися" до прокурора, аби той пояснив, звідки ж у нього тоді з’явилося посвідчення із відкритими категоріями АВСДЕ, Луценко проігнорував.

Він також не відреагував на повідомлення одного з користувачів мережі, який заявив, що нібито колись бачив високопосадовця за кермом автомобіля.

Так і не дочекавшись пояснень від Юрія Віталійовича, учасники дискусії самі зробили висновки, наголосивши, в нашій державі можна стати генпрокурором без юридичної освіти, отримати нагородну зброю без дозволу. Відповідно, отримати посвідчення на всі категорії, жодного разу не сівши за кермо, також реально, особливо для українських високопосадовців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram