Трамп розповів про хороші стосунки з Кім Чен Ином
Загрузка плеера...

Президент США Дональд Трамп вважає, що у нього непогані стосунки з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Про це глава Білого дому повідомив в інтерв'ю одному з видань.

Дональд Трамп заявив, що він – дуже гнучка людина, яка вміє спілкуватись з іншими. Президент США додав, що деякі з його опонентів неодноразово ставали у подальшому його друзями. Лідер Сполучених штатів також запевнив, що його зневажливі твіти на адресу глави КНДР є частиною масштабної стратегії.

Трамп не став відповідати на запитання журналістів про те, чи спілкувався він з північнокорейським лідером. За словами американського президента, відмова від коментаря не свідчить про наявність перемовин.

Зазначимо, що конфлікт між США та Північною Кореєю загострився після ядерних випробувань, які провів Пхеньян. Лідери двох країни неодноразово обмінювались погрозами та "компліментами". Трамп, зокрема, називав Кім Чен Ина коротуном, маніяком та божевільним чоловіком-ракетою (Rocket Man). Північнокорейський лідер у відповідь заявив, що президент США – дідуган, який хоче розпочати війну.

Раніше президент США заявив, що готовий особисто зустрітись з Кім Чен Ином, якщо у цьому виникне необхідність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram