Уряд не чіпатиме митницю і податкову
Загрузка плеера...

Уряд передумав реформувати митницю і податкову систему. На засіданні Кабінету Міністрів скасували постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби і митних органів.

Скасовані нині плани щодо реформування державних служб ухвалили менше року тому. Програма передбачала створення Міжрегіональної митниці, куди мали б увійти енергетична і обласні митні служби. Так само мали реорганізувати і фіскальну службу. Податкові інспекції планували приєднати до обласних управлінь ДФС, а ці підрозділи об'єднало б Міжрегіональне управління. До його структури урядовці думали включити і офіс великих платників податків.

Ці реформи напрацювали у Міністерстві фінансів, проте у парламентському комітеті пропозицію розкритикували. Проти змін виступив і керівник фіскальної служби Мирослав Продан, який заявив, що плани неможливо реалізувати.

Тим часом у Мінфіні вважають, що податківці просто не хочуть змінювати роботу.

Зазначимо, у міжнародній антикорупційній організації Transparency International вважають, що саме податкова і митна служби є найбільш корумпованими в Україні. Втім, на думку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, ці структури уже покращили свою роботу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram