Судити Коханівського так і не почали
Загрузка плеера...

Святошинський районний суд столиці не зміг розпочати розгляд по суті справи проти лідера ОУН Миколи Коханівського. Засідання перенесли на 25 січня у зв’язку з неявкою потерпілого Руслана Качмали.

Прокурор Яніна Паламарчук клопотала про те, щоб суддя Іван Бандура продовжував вислуховувати аргументи сторін і без Качмали. Проте захист наполіг на тому, що відсутність у залі іншого фігуранта інциденту, який стався 21 жовтня 2017 року поблизу столичної станції метро "Академмістечко", шкодить судовому процесові. Служитель Феміди погодився відтермінувати роботу на два тижні.

Нагадаємо, що Миколу Коханівського звинувачують у вчиненні бійки та стрілянини, а також у незаконному володінні травматичною зброєю. Під час обрання провіднику ОУН запобіжного заходу його соратники розгромили приміщення суду та забарикадувалися у залі. Поліції довелося силою виганяти їх звідти. В ході операції зі звільнення будівлі були затримані 30 активістів. Зрештою, Коханівського посадили під цілодобовий домашній арешт. Втім, наприкінці грудня термін обмежень щодо пересування закінчився.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram