Ассанж таки став громадянином Еквадору
Загрузка плеера...

Попри погрози Міністерства закордонних справ Британії, влада Еквадору таки надала громадянство засновнику та головному редактору WikiLeaks Джуліану Ассанжу. Інформацію про натуралізацію австралійця підтвердили в Кабінеті міністрів країни у четвер, 11 січня.

Наразі Ассанж переховується в посольстві Еквадору в Лондоні. Будівлю оточили поліцейські. Британська влада погрожує взяти дипмісію штурмом і вислати інтернет-журналіста до Швеції. Там його мають судити за злочини сексуального характеру.

Прихильники засновника WikiLeaks вимагають, щоб йому дали спокій. Сам Ассанж вважає, що зі Швеції його екстрадують до Сполучених Штатів Америки, де засудять до страти за шпигунство.

Нагадаємо, два роки тому на сайті Джуліана Ассанжа оприлюднили таємне міжнародне листування. Після чого постраждала репутація багатьох країн, насамперед США.

Раніше повідомлялося, що австралієць отримав паспорт громадянина Еквадору. Документ начебто видали 21 грудня 2017 року, проте відомо про це стало тільки 10 січня 2018-го.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram