Українки без медалей, але з квітами
Загрузка плеера...

Українські біатлоністки Юлія Джима та Валентина Семеренко після індивідуальної гонки у німецькому Рупольдингу мали відчути певне дежавю. Як і на першому етапі Кубка світу в Естерсунді, напарниці по команді з ідеальною стрільбою продемонстрували майже однаковий час і посіли сусідні рядки підсумкового протоколу. Щоправда, цього разу замість третього та четвертого місця довелося вдовольнитися четвертим та п’ятим.

Ані Юля, ні Валя не вразили швидкістю проходження дистанції. Переможниці Доротеї Вірер обидві програли близько 45-50 секунд. Втім, цього б вистачило для бронзової та "дерев’яної" нагород, якби не сенсація у виконанні канадки Розанни Кроуфорд. Спортсменка пройшла всі чотири вогневі рубежі без жодної хиби і вперше в кар’єрі піднялася на п’єдестал пошани. Вчергове не пощастило Кайсі Макаряйнен – будучи найшвидшою на трасі, вона мала одну штрафну хвилину і здобула тільки "срібло".

На жаль, Юлії Джимі не вдалося здобути малий кришталевий глобус у заліку індивідуальних гонок. Нагорода дісталася білорусці Надєжді Скардіно, яка в Естерсунді була першою, а в Рупольдингу – сьомою. Відзначимо досягнення Анастасії Меркушиної та Ірини Варвинець, які увійшли до топ-25 гонки і практично гарантували собі участь у мас-старті.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram