Путін "розщедрився" на кримські кораблі
Загрузка плеера...

Президент країни-агресора Володимир Путін під час спілкування з журналістами ніби між іншим повідомив про готовність повернути Україні морську та авіаційну техніку, яка залишилися у Криму після окупації. Господар Кремля додав, що кораблі перебувають у жалюгідному стані, але це, мовляв, не вина російської влади, бо "все так і було". Він також запропонував українським військовим прибути на півострів для утилізації старих боєприпасів.  

Слова Путіна спростував командувач вітчизняних військово-морських сил Ігор Воронченко. Віце-адмірал заявив, що на момент анексії з восьми бойових кораблів не на ходу був лише один – "Костянтин Ольшанський". Уся інша техніка була більш-менш відремонтована, і більшість боєприпасів були придатні для використання.

В українських політиків пропозиція Путіна "з барського плеча" викликала обурення та гнів. Народний депутат, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав повернення кораблів "принизливою подачкою" і закликав не погоджуватися на цей крок. А віце-спікер парламенту Ірина Геращенко наголосила: Крим "не продаємо, не здаємо і не міняємо".   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram