Нардепи ігнорують допити прокурорів
Загрузка плеера...

Народні депутати України не звертають уваги на виклики прокурорів. Про це повідомив керівник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк.

За його словами, протягом останніх декількох років народні обранці ігнорували десятки повісток у справах про події на Майдані. На допит не прийшли депутат від Опозиційного блоку, колишній член фракції Партії регіонів Юрій Мирошниченко, член депутатської групи "Відродження", екс-регіонал Валерій Писаренко. А також, нардепи від "Народного фронту" Андрій Левус та від "Батьківщини" Андрій Кожем’якін.

Ще п’ятеро парламентаріїв ігнорували виклики слідчих у справах про голосування за "диктаторські закони". Серед них і головний радикал країни Олег Ляшко, Андрій Павелко із "Блоку Петра Порошенка", представник групи "Воля народу" Михайло Поплавський. А також позафракційний Віктор Балога та депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін.

Останній не з’явився і на допит у справі про розтрату коштів Міністерства юстиції України на виплату американській юридичній фірмі. Окрім того, Льовочкіна викликали й у справі про незаконний арешт екс-прем'єра, лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

У Генпрокуратурі наголосили, що це не весь список депутатів, які ігнорують повістки слідчих. Якщо народні обранці й далі не приходитимуть на виклики, пообіцяли оприлюднити всі прізвища.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram