Дніпровці вже реєструють своїх улюбленців
Загрузка плеера...

У Дніпровській міській раді прийняли рішення започаткувати обов'язкове реєстрування домашніх тварин у єдиній базі та чіпування. Крім того, кожна зареєстрована тварина матиме свій жетон із присвоєним QR-кодом.

За словами директора комунального підприємства "Зооконтроль" Олега Кучини, поки реєстрація не несе за собою ніякої матеріальної відповідальності. Від початку створення єдиної бази, 134 улюбленці вже зареєстровані.

Водночас думки власників тварин розділилися. Одні переконані в тому, що чіпування є обов'язковим не тільки тому, що це дасть змогу вести облік, а й у разі втрати тварини її легше буде знайти. Для цього на жетоні буде написано номер телефону власника, а для зчитування QR-коду буде створено спеціальну програму.

Інші любителі тварин стверджують, що в Україні така система не потрібна. Реєстрування буде корисним для українців лише в разі переїзду за кордон або втрати улюбленця під час відпочинку в іншій країні.

Знайшлися й ті, хто згадав про тваринок-безхатьків та про їхню необхідність чіпування. Окремою категорією можна виділити людей, які поставили питання, чи буде боляче тварині вводити чіп та наскільки він шкідливий для здоров'я.

Наразі Дніпро стало єдиним містом в Україні, у якому робляться перші кроки до підтримання закону "Про власників, відповідальність та благополуччя тварин".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram