Активісту спалили VIP-автомобіль
Загрузка плеера...

У ніч на 11 січня у Києві згоріла автівка Михайла Ковальчука, голови ініціативної групи з громадського контролю за розслідуванням убивства юриста Ірини Ноздровської, голови громадської організації "Національно-патріотичний рух України".

Автомобіль Mercedes Gelandewagen був припаркований у підземному паркінгу під 15-поверховим будинком. Машину облили горючою сумішшю і підпалили троє невідомих. Усе це зафіксували камери спостереження.

За словами самого Ковальчука, охоронець, на час підпалу кудись вийшов. Власник авто розповів, що вийшов із квартири, а на парковці все було охоплено димом. Інші машини дивом не зайнялися.

Активіст переконаний, що його машину підпалили за наказом колишнього нардепа Олександра Дубового. Мотивом могло бути скандальне будівництво на вулиці Мічуріна, 44, до якого безпосередньо причетний сам Дубовий.

Після інциденту активісти влаштували акцію протесту на Печерських пагорбах на місці резонансного будівництва. Тамтешні жителі стверджують, що у забудовника немає жодного дозволу на зведення будівлі. Нелегальність робіт свого часу підтвердив і Віталій Кличко під час бесіди з активістами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram