Супрун вважає, що через кір не варто непокоїтись
Загрузка плеера...

Урядовці стверджують, що, попри поширення випадків захворювання на кір, українцям не варто непокоїтись через хворобу. Про це заявила очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун. Голова МОЗу заявила, що зараз зарано говорити про епідемію. Супрун стверджує, що були зафіксовані лише окремі спалахи хвороби.

Тим часом ЗМІ повідомили про захворювання у кількох регіонах України. Це Київ, Одеса, Львів, а також Херсонщина, Тернопільщина та Закарпаття. В Одесі через складну ситуацію продовжили шкільні канікули. У Києві кількість хворих збільшилась до 66 осіб.

Основною причиною поширення хвороби медики назвали відсутність щеплень. Таку ж думку висловила і виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я. Супрун запевнила, що зараз у тих регіонах, де зафіксували спалахи кору, вже вакцинували близько 80% дітей.

ЗМІ оприлюднили сумну статистику. За інформацією МОЗу, за минулий рік кількість захворювань на кір зросла у 43 рази. Якщо у 2016 році медики зафіксували 78 випадків, то на кінець 2017 було зареєстровано вже 3300 хворих.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram