Тарифи зменшать, але не сильно
Загрузка плеера...

У "Київенерго" не вийде підняти тарифи на опалення та водопостачання. Збільшення цін заблокувала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері економіки та комунальних послуг.

Натомість НКРЕКП ухвалила рішення про зменшення вартості послуг для клієнтів "Київенерго". Щоправда, йдеться про ледь помітну суму, адже знижка не становитиме і одного відсотка. Так, вартість опалення знизиться на 0,7%, а ціна водопостачання – на 0,6%. Таким чином кубометр гарячої води коштуватиме на 50 коп. менше (80,12 грн з рушникосушаркою і 74,06 грн без неї).

У Київській міській держадміністрації заявили, не мають жодних зауважень до рішення Нацкомісії. Заступник міського голови Петро Пантелеєв заявив, що чиновники підтримують пропозицію про зниження цін.

Тим часом у "Київенерго", навпаки, хочуть збільшити ціни. Енергогенеруюча компанія звернулась до прем'єр-міністра з проханням підняти тарифи. На підприємстві пояснили, що це пов'язано із вартістю мазуту, який придбали для підготовки до опалювального сезону. "Київенерго" хоче, щоб електроенергія подорожчала на 13%, а опалення – на 7% (в десять разів більше, ніж обіцяне Нацкомісією зниження).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram