Іноземні чиновники не кращі за вітчизняних, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У середу, 10 січня, Наглядова рада "ПриватБанку" призначила нового голову правління. Вакантну посаду зайняв громадянин Чехії Петр Крумханзл. Це не єдиний випадок, коли ключові державні посади в Україні обіймають іноземці. Згадати того ж Деканоїдзе, Бальчуна… Та які результати їх правління? Чи змінили вони щось на краще? І, взагалі, чи може іноземець вирішувати проблеми України позитивно для нашої держави?

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці. І запитали: "Як Ви ставитесь до ідеї запрошення іноземців на ключові державні посади?"

І ось які відповіді ми отримали.

Олексій, житель Києва:

"Иностранцы никогда не будут патриотами нашего государства".

Микола, житель Києва:

"Ну може вони будуть менше красти? Бо вони ще не вміють цього робити. Адже наші вже не можуть не красти, це просто стиль життя. І ті, хто при владі, намагаються використати ситуацію. Це вже як форма прибутку. А іноземці, якщо вони підібрані належним чином, я сподіваюсь, що вони повинні щось зробити. Комусь же треба".

Андрій, житель Києва:

"Якщо добре працюють, то чому це погано? Це добре. Якщо добре працюють".

Віктор, житель Києва:

"Добре ставлюсь. Чому б і ні? Вони, мабуть, мають досвід якийсь. Тому я не знаю. Це, мабуть, і не погано, і не добре. Як є, так і є. Тому що зараз більшість людей, які можуть, виїжджають з країни за кордон працювати. І, мабуть, вони мають там більший досвід".

Людмила, жителька Києва:

"Своих хватает".

Дара, жителька Києва:

"Может быть, если наши не могут навести порядок, европейцам это удастся лучше".

Володимир, житель Києва:

"Своїх треба вирощувати, а не іноземців брати. Вони нічого не допоможуть. Поки з нашими не розберемось, то й іноземці теж нічого не робитимуть. Адже вони почнуть брати так само, як і наші беруть".

Альона, журналіст:

"Тож, як бачимо, думки опитаних розходяться. Та чи можна навести в країні лад, коли українська влада не розуміє, що треба працювати самим, а не сподіватися, що хтось приїде і вирішить всі проблеми?"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram