Онищенко хоче 20 мільйонів від арабського ЗМІ
Загрузка плеера...

Нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив, що судитиметься з арабським телеканалом Al Jazeera. Народного обранця обурила публікація матеріалів про придбання ним прав на "гроші Януковича".

Журналісти повідомили, що Онищенко вирішив придбати у Сергія Курченка кіпрську компанію Quickpace Limited. У це підприємство було вкладено активи колишнього президента (близько 1,5 млрд дол.). Ці кошти заарештовано за рішенням суду, проте, як вважають журналісти, Онищенко сподівався розморозити активи.

Парламентарій-утікач стверджує, що жодним чином не пов'язаний із оборудками. Онищенко вже підготував позов проти телеканалу і планує стягти з журналістів 20 млн дол. за неправдиву інформацію і репутаційні збитки. Народний обранець впевнений, що арабські ЗМІ працюють разом з Національним антикорупційним бюро України. Онищенко заявив, що НАБУ намагається навісити на нього зайві справи, щоб "обскакати" Генпрокуратуру по звітності і похизуватись гучними справами.

Зазначимо, останніми днями Al Jazeera взялась за розслідування щодо грошей колишнього президента України Віктора Януковича. Українські правоохоронні та антикорупційні органи поки не прокоментували оприлюднену інформацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram