Супрун нав’язали нову заступницю
Загрузка плеера...

11 січня на засіданні уряду заступником міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції було призначено Ольгу Стефанишину. Чиновниця займатиметься закупівлею лікарських засобів, що є однією з найбільших проблем у роботі відомства.

З 2011 року Стефанишина очолює благодійний фонд "Пацієнти України". Цікаво, що саме на базі нього постав "Центр протидії корупції" Віталія Шабуніна. Певний час нова заступниця міністра поєднувала роботу у фонді з постом помічника-консультанта народної депутатки Ганни Гопко. Вона брала участь у створенні закону про передачу державних закупівель міжнародним спеціалізованим організаціям.

Деякі експерти підозрюють, що призначення Стефанишиної може сигналізувати про бажання Володимира Гройсмана та компанії відмежувати Уляну Супрун від грошових потоків. Адже посада, яка дозволяє контролювати закупівлю ліків, – це дуже "хлібне місце". Нагадаємо, що Супрун очолює МОЗ незаконно, оскільки була призначена з порушенням процедура і ще й досі не позбулася приставки "виконувачка обов’язків".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram