Директора "Вікторії" хочуть тримати під вартою
Загрузка плеера...

Прокуратура Одеської області звернулася з клопотанням до Приморського районного суду щодо продовження терміну арешту директора дитячого табору "Вікторія". Про це повідомила прес-служба Одеської облпрокуратури.

Згідно з інформацією, прокурори просять суд продовжити арешт на період ознайомлення учасників процесу з 85 томами справи.

У прес-службі нагадали, що через кілька днів збігає термін тримання підсудного під вартою, що був визначений наприкінці минулого року Апеляційним судом.

Після завершення процедури ознайомлення учасників із матеріалами справи обвинувальний акт прокуратури передадуть до суду для його розгляду по суті.

Водночас триває розслідування у кримінальних провадженнях щодо службової недбалості посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.

Також зазначається, що слідчі завершують перевірку інформації про службове підроблення під час будівництва й реконструкції дитячого табору та заволодіння коштами співробітників закладу.

Нагадаємо, у ніч із 15 на 16 вересня цього року в Одесі в дитячому таборі "Вікторія" сталася масштабна пожежа, в якій загинуло троє дітей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram