Харківського екстреміста залишили в СІЗО
Загрузка плеера...

Апеляційний суд Харківської області відхилив скаргу сторони захисту щодо запобіжного заходу, обраного для Володимира Безуха, якого у ЗМІ прозвали "харківським екстремістом". Служителі Феміди залишили зловмисника під вартою без права внесення застави.

Адвокати вважали, що державному обвинуваченню не вдалося довести можливість обвинуваченого впливати на свідків чи вчинити новий злочин. До того ж, вони клопотали щодо допиту матері екстреміста, проти чого під час засідання 31 грудня рішуче виступили прокурори. Суд погодився вислухати жінку, проте її слова про те, що син вживав наркотики для полегшення головного болю, не переконали людей в мантіях випустити чоловіка із СІЗО. Сам Безух брав участь у розгляді апеляції в режимі відеозв’язку.

Нагадаємо, що напередодні Нового року Володимир Безух захопив заручників у відділені "Укрпошти" і погрожував в разі штурму підірвати приміщення. Правоохоронцям вдалося провести операцію із затримання злочинця без жертв та постраждалих. У своїх діях чоловік не розкаявся.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram